Ücretsiz Keşifi: 0(532) 446 36 85 , muskay18@hotmail.com

Hakkımızda

Konusunda uzman kadrosuyla genç dinamik bir ekip olan Class İnşaat,insana çevreye saygısıyla tanınan sunduğu işlerinde kalitesiyle farkedilen, tüm uygulama ve projelendirme sürecini bir bütün olarak ele alması tercih edilmesinin öncelikli sebeplerindendir. Class İnşaat talep edilen istek doğrultusunda tasarımlarını müşterilerine mimari projelendirme, modelleme dekorasyon (alçı boya asma tavan zemin duvar cephe kaplamaları çatı mantolama aydınlatma mobilya tesisat ) alanında anahtar teslim projeler sunar.

Vizyonumuz - Misyonumuz

Class İnşaat olarak amacımız sürekli değişen yaşam koşullarına uyumlu, kendini yenileyen hep genç dinamik ve özgün tasarımlarıyla talep edilen yaşamı; zaman, estetik, fonksiyon ve işlev süzgeçlerinden geçirerek sunan , varolan dinamiğini, ekibini sürekli artırarak inşaat mimarlık yapı dekorasyon alanlarında aranılan , sunulan kaliteden ödün vermeden gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek evrensel standartlarda kalite sunan, kalitesiyle farkedilen Türkiye'nin saygın güvenilir firması olmaktır.

Sürdürülebilir yaşam koşullarında kaliteyi talep edilen istekler doğrultusunda şekillendirip beklentilere cevap veren nitelikte sunmayı kendine ilke edinmiş Class İnşaat, yapıyı bir bütün olarak ele almıştır. tasarımından inşaa aşamasına dekorasyonuna kadar tüm aşamalarında bulunmayı, bu aşamaların tümünde Class İnşaat kalitesinde aynı dili konuşmayı amaçlamıştır. İnsana doğaya çevreye saygılı istikrarlı bir şekilde kaliteyi; gün geçtikçe gelişen inşaat sektörüne hakim, teknolojiyle besleyerek sunan Class İnşaat müşterilerine ilk önce iletişimi kuvvetlendirmeyi amaçlamıştır. Müşteri taleplerini yapı sürecine geçmeden hemen önce müşteri talebinde olsun olmasın bilgisayar ortamında işin bittiğinde nasıl olacağını göstererek akıllarındaki tüm sorulara üç boyutlu görsellerle cevap verir. Daha sonrasında başlayan yapım sürecinde tüm aşamalar önceden planlanmış zamanı malzemeyi çevreyi kaliteli sunmayı hedefler.