Ücretsiz Keşifi: 0(532) 446 36 85 , muskay18@hotmail.com

Tadilat - Dekorasyon

Yapılarınızda ihtiyaç olan tüm alçı, boya, asma tavan, zemin, duvar, cephe kaplamaları, çatı, mantolama, aydınlatma, mobilya ve tesisat işleriniz uzman kadromuzla itina ile yapılır.
Tadilat - Dekorasyon ekibimiz her türlü yaşam alanını talep edilen konseptte tasarlayıp, profesyonel ve titiz işçilik ile birleştirip sizler için yeni bir dünya kurar.
Ev, ofis, restaurant, kafeterya, fabrika ve mağaza gibi mekanların ihtiyaca uygun en verimli şekilde kullanımı planlanır.
Dekorasyonu yapılacak alanın keşfinden sonra, uygulama yapılacak bölgede kullanılacak objeler ve oluşturulacak konseptin optimum faydası hedeflenir.
Projenin tüm aşamaları, amaca uygun profesyonel dizayn yazılımları ile tasarlanmaktadır.
Talep edilirse, dekorasyonu yapılacak mekanda bulunan mevcut objeler de uygulanacak proje içinde kullanılarak onlara da yeni bir format ve değer kazandırılmış olur.
İç dekorasyon, uzun süreli tecrübe, profesyonel işçilik, özverili ve prensipli çalışma, teknik altyapı ve sabır isteyen bir meslektir.
Müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir. Siz memnun kalana kadar bir işimizi tamamlamış olmayız.
Yıllarca devam edecek dostluklar, sevdiklerinizle paylaştığınız memnuniyetiniz ve arkamızda bırakacağımız mutlu insanlar bizim gerçek kazanımlarımız olacaktır.
Lütfen bizi ve ekibimizi tanıyıp iş prensiplerimizi inceleyiniz.
Bizlere ayıracağınız bir kahve içimi zamanın hayatınızdaki en isabetli kararlarınızdan biri olacağına inanıyoruz.